LawWeb Projesi Nedir?

LawWeb Projesi hukuk profesyonelleri için güncel ve popüler içerik oluşturan ve sizin adınıza web sitenizde yayınlayan bir içerik geliştirme ve sunum sistemdir.

Bu sisteme dahil olarak siz de web siteniz ile ilgilenmeye zaman ayırmadan, on binlerce lira para harcamadan her ay güncellenen içeriğe sahip bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken alan adınızı (Internet adresinizi) sunucularımıza yönlendirmek olacaktır.

Adli Bilişim ve Hukuk olmak üzere 2 ana başlık altında 12 ay boyunca 2’ şer Blog yazısı olmak üzere her 2 haftada bir yeni içerikleri web sitenize otomatik olarak yüklenecektir.

LawWeb Projesi Tanıtım dokümanını inceleyin.

LawWeb Sistemine Dahil Olmanın Sizin İçin Maliyeti Nedir?

LawWeb Projesine dahil olduğunuzda bir Internet adresiniz varsa bir yıl boyunca hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Bir yılın sonunda hizmetimizden memnun kalmışsanız takip eden bir yıl için içerik barındırma ve üretme karşılığında ücret talebimiz olacaktır.

LawWeb Projesi Tanıtım dokümanını inceleyin.

LawWeb Sistemine Nasıl Dahil Olabilirsiniz?

LawWeb Sistemine katılmak için büronuzun adı, logonuz, iletişim bilgileriniz ve harita konumunuz, çalışma alanlarınız, ekibiniz ve varsa sosyal medya hesaplarınızı açacağımız web sitesinde yayınlamak üzere söylemeniz yeterli olacaktır.

Halihazırda bir Internet adresiniz yoksa metunic.com.tr aracılığı ile 45 TL karşılığında TR uzantılı alan adınızı temin edebilirsiniz. Sizin adınıza bir alım yapmamız mümkün değil ancak gerekli ise yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

12 ay boyunca web sitenize otomatik olarak yüklenecek içeriklere ek olarak sizden 3 adet Blog yazısı konusunu ve yayınlanmasını istediğiniz tarihi isteyeceğiz. Belirlediğiniz tarih için azami bin kelimeden oluşan içerik metni tarafımızca hazırlanarak web sitenize yüklenecektir.

LawWeb Projesi Tanıtım dokümanını inceleyin.

Halihazırda Bir Web Siteniz Var mı?

Eğer hali hazırda bir web siteniz var ve içeriğinizi güncel tutmakta sorun yaşıyorsanız, sitenizin teknik alt yapısına bağlı olarak Blog yazılarımızı mevcut sitenize yönlendirmemiz mümkün.

Bu konuda bilgi almak için lütfen doğrudan irtibat kurunuz.

LawWeb Projesi Tanıtım dokümanını inceleyin.